FAQ

kontakt@autoboxy.pl

AutoBoxy.pl

ul. Panewnicka 343c

40-733 Katowice

 

510 220 320

Dane kontaktowe 

Przydatne informacje

Rezerwacja

Dla klientów 

Bagażnik bazowy to tak naprawdę połączenie trzech elementów:

  • stopy - główny element łączący pozostałe w całość

  • belki - posiadają różną długość, przekrój i to na nich montowany jest box

  • zestaw dopasowujący (kit) - pozwala dopasować bagażnik do dachu konkretnego modelu samochodu

 

Ze względu na różne konstrukcje dachów, producenci bagażników opracowali konkretne systemy montażu:

  1. Stopa (uchwyt) montowana do krawędzi dachu, wykorzystująca szczelinę pomiędzy drzwiami a dachem. Jest to system, który wykorzystujemy w autach nie posiadających fabrycznych punktów montażu ani relingów dachowych. Stopa jest elementem powleczonym specjalnym sztucznym, wytrzymałym i miękkim materiałem, aby nie porysować miejsca styczności z dachem.

  2. Uchwyty przeznaczone do relingów dachowych - zarówno tych z wyraźnym prześwitem, jak i zintegrowanych z dachem. Jest to system najprostszy, najwygodniejszy i bardzo popularny (ale trzeba mieć relingi). Dzięki temu rozwiązaniu możemy przewozić najcięższe ładunki.

  3. System dostosowany do fabrycznych punktów montażu (fix point) - bardzo prosty i niezawodny, zyskuje coraz większą popularność wśród producentów aut. Pozwala on także na montaż bagażnika bazowego na relingach zintegrowanych.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalnia bagażników dachowych w zakresie wypożyczenia boxów dachowych oraz  wypożyczenia bagażników rowerowych

 

Wypożyczalnia Autoboxy.pl Katowice oferuje szeroki wybór bagażników bazowych. W ofercie posiadamy bagażniki bazowe do większości samochodów. 

                               510 220 320           Z NAMI MOŻESZ WIĘCEJ...ZABRAĆ